Fotorelacja z Przedszkolnego Pikniku Rodzinnego

Jak co roku w naszym przedszkolu w czerwcu odbył się Rodzinny Piknik Przedszkolny. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji takich jak: dmuchany zamek, wata cukrowa, popcorn, malowanie twarzy, duże bańki mydlane, zabawy muzyczne z wodzirejem, kolorowe warkoczyki i inne. Największą atrakcją okazało się jednak przedstawienie teatralne przygotowane przez pracowników przedszkola pt. „Rzepka” Juliana Tuwima.

Dzięki inwencji twórczej naszych pracowników, nasz ogród, w którym odbyło się przedstawienie przemienił się w baśniową krainę.  Przedszkolaki z zapartym tchem i z niecierpliwością oglądały przedstawienie  i oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie.

Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę aktorów uzupełniły fantastycznie dobrane stroje i rekwizyty. Podczas występu z widowni co chwilę dobiegały okrzyki:  To moja pani z grupy! Zobaczcie to nasza ciocia!.

Przedszkolaki były zachwycone, a pracownicy mocno usatysfakcjonowani.

Wysiłek wszystkich aktorów  biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany uśmiechami dzieci  i rodziców oraz gromkimi brawami.

 Przedstawienie okazało się wielkim sukcesem.

„Widzieliśmy wiele teatrzyków, w których grali profesjonalni aktorzy, ale Wy byliście najlepsi” – tak krótko i trafnie oceniły to przedstawienie Rodzice.

Ta niespodzianka zapewne na długo pozostanie w pamięci dzieci, gdyż nie zawsze mogą zobaczyć swoje wychowawczynie w tak niecodziennej roli.

Wszystkich Rodzicom dziękujemy na pomoc w przygotowaniach do pikniku.

                                                                                       !! DZIĘKUJEMY !!