Zapraszamy do udziału w akcji „Kolorowe kredki”

Fundacja „Dom kredek”- kolorowe kredki-
Akcja polega na zbiórce kredek (nowych i  używanych). Kredki wysłane przez przedszkole do fundacji są segregowane i podlegają obróbce. Pan Edward najstarszy 82 letni wolontariusz Fundacji zasiada do maszyny i z pozyskanych materiałów szyje kolorowe piórniki. Zapełnione odrestaurowanymi kredkami są przekazywane do szpitali, szkół przyszpitalnych i świetlic środowiskowych lub do fundacji wspierających dzieci. Kredki, które są w gorszym stanie, są przerabiane na kredkowe małe dzieła. Kredkowa biżuteria i inne przedmioty z kredek są przekazywane na różne aukcje charytatywne, wspierając zbiórki pieniędzy. Fundacja  pomaga dzieciom, dorosłym i zwierzętom, bo jak to pięknie napisali twórcy tego dzieła „Fundacja szanuje każdą istotę”.