Pożegnanie Starszaków

18.06.2021r. odbyło się zakończenie przedszkola dla Starszaków odchodzących do szkoły. Spotkanie rozpoczęło się od występu dzieci, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności m.in. recytatorskie, taneczne, muzyczne. Następnie było wyczekiwane „wyrzucanie” z przedszkola, przy którym nie zabrakło  uśmiechów i radości dzieci. W części oficjalnej podziękowano za wspólnie spędzony czas oraz współpracę, a także wręczono upominki. Całość spotkania umilił występ Wiktorii – absolwentki przedszkola, która zaśpiewała piosenkę „Do widzenia” do słynnego podkładu Hallelujah. Na koniec dzieci pożegnały rodziców i zostały na wspólnej zabawie, gdzie zobaczyły pokaz iluzji i magii, a także spotkały się z Minionkiem, tańczyły, puszczały Giga bańki oraz zjadły pyszną kolację. To był wspaniały wieczór!

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania:

Szalone tańce zobaczcie koniecznie